Marijas Sklodovskas-Kirī aktivitāšu Staff Exchange pasākums Baltijā

21okt10:00 am12:30 pmMarijas Sklodovskas-Kirī aktivitāšu Staff Exchange pasākums Baltijā

Informācija par pasākumu

Igaunijas Pētniecības padome, Latvijas Zinātnes padome un Lietuvas Pētniecības padomes nacionālie kontaktpunkti aicina pievienoties Marijas Sklodovskas-Kirī pasākumu (MSCA) Staff Echange  tiešsaistes pasākumam Baltijā 21. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 12: 30 (EEST), MS Teams platformā.

Vebināra mērķis ir mudināt Baltijas pētniecības iestādes, valsts un privātās augstākās izglītības iestādes, uzņēmumus un NVO aktīvi piedalīties Marijas Sklodovskas-Kirī Actions Staff Exchanges shēmā.

MSCA darbinieku apmaiņas shēmu prezentēs Aleksandra Schoetz-Sobczak projektu vadītāja no Eiropas Pētniecības izpildaģentūras (REA). Turklāt savā pieredzē dalīsies veiksmīgi RISE/Staff Exchage dalībnieki no Baltijas valstīm. Pasākumā būs arī informācija par iepriekš iesniegto pieteikumu stiprajām un vājajām pusēm.

Darba kārtība

Savus jautājumus runātājiem dalībnieki var iesniegt jau tagad, izmantojot sli.do, ievadiet kodu #6877761. Tāpāt, reģistrējoties pasākumam vai pasākuma laikā izmatojot iepriekš redzamo slido.com platformu.

 Reģistrācija ir atvērta līdz 20. oktobrim, 12:00 EEST.

Ja jums ir kādi jautājumi par pasākumu, sazinieties ar organizatoriem:

Latvija: Liene Ekša liene.eksa@lzp.gov.lv

vairāk

Laiks

(Piektdiena) 10:00 am - 12:30 pm

Skip to content