Tiešsaistē ar zinātnieci. Pirms un aiz nāves.

28jan7:00 pm8:00 amTiešsaistē ar zinātnieci. Pirms un aiz nāves.

Informācija par pasākumu

Latvijas Zinātnes padome un Latvijas Jauno zinātnieku apvienība organizē sarunu “Tiešsaistē ar zinātnieci”. Šoreiz uz sarunu aicināta Agita Misāne, kura ir reliģiju pētniece un ideju vēsturniece, filozofijas doktore. Agitas zinātniskās intereses un publikācijas saistās ar mūsdienu reliģiskajām kultūrām Latvijā, latviešu nacionālismu un ideju vēsturi Latvijā. Šobrīd vada Latvijas Zinātnes padomes fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu (FLPP) “Memento mori: Dzīves noslēgums, nāve un iztēlotā pēcnāve mūsdienu Latvijas iedzīvotāju dzīvespasaulē” (Rīgas Stradiņa universitātē), kā arī strādā Baltijas pētniecības programmas projektā “Atkalizstāstītās vietas un svētceļnieku maršruti kā iekļaujošas telpas un vietas: līdzdalītā iztēle un daudzslāņu kultūras mantojums” (LU Literatūras, folkloras un mākslas institūtā). Saruna būs par un ap nāves tēmu.

Organizē: Latvijas Jauno zinātnieku apvienība un Latvijas Zinātnes padome.
Informatīvi atbalsta Latvijas Sociologu asociācija un Latvijas Antropologu biedrība.
Visi interesenti ir laipni aicināti pievienoties sarunai.

Aicinām izmantot iespēju uzdot jautājumus zinātniekiem!
Sarunu vadīs Miķelis Grīviņš, Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes loceklis un Latvijas Zinātnes padomes sociālo zinātņu ekspertu komisijas loceklis.
Saruna tiek organizēta ZOOM vietnē, kā arī tiks nodrošināts Facebook LIVE. Saite uz ZOOM saiti būs pieejama FB pasākumā: https://www.facebook.com/events/232489938346520
Sarunu ciklu “Tiešsaistē ar zinātnieku” Latvijas Jauno zinātnieku apvienība aizsāka 2020.gada pavasarī pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas.
Šobrīd katru otro ceturtdienu kāds zinātnieks vai topošais zinātnieks ir aicināts stāstīt par to, ko noderīgu ir atklājis, kam sekos jautājumi un atbildes.
Lūgums ņemt vērā – piedaloties pasākumā ZOOM, jūs piekrītat, ka varat tikt ierakstīts video/audio formātā.
Paldies par sapratni!

vairāk

Laiks

(Ceturtdiena) 7:00 pm - 8:00 am

Skip to content