Kontakti

Vadība

Direktore Gita Rēvalde gita.revalde@lzp.gov.lv 62203209
Pārmaiņu vadītājs Mikus Dubickis mikus.dubickis@lzp.gov.lv 62104133
Vecākā konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos Laura Bužinska laura.buzinska@lzp.gov.lv 62104133;
28621469

Administratīvā nodaļa

Nodaļas vadītāja Marina Kabaļska marina.kabalska@lzp.gov.lv 62801517
Finansiste Lilita Jaunžeikare lilita.jaunzeikare@lzp.gov.lv 62801517
Juriskonsulte Ligita Zvingule ligita.zvingule@lzp.gov.lv 62801515;
26811465
Juriskonsulte Ginta Apele ginta.apele@lzp.gov.lv 62801515
Eksperts – lietvedis Atvars Ozoliņš atvars.ozolins@lzp.gov.lv 62801521

Valsts budžeta finansējamo programmu nodaļa

Nodaļas vadītāja vietniece – vecākā eksperte Inguna Paredne inguna.paredne@lzp.gov.lv 67227130;
28366693
Vecākā eksperte Ilze Kārkliņa ilze.karklina@lzp.gov.lv 67227153
Eksperte Olga Vegnere olga.vegnere@lzp.gov.lv 67227130;
26812044
Eksperte Loreta Vītiņa loreta.vitina@lzp.gov.lv 67227153

Ekspertīzes un analītikas nodaļa

Nodaļas vadītājs Ingmārs Kreišmanis ingmars.kreismanis@lzp.gov.lv 62104131
27870768
Nodaļas vadītāja vietniece Jeļena Blazarene jelena.blazarene@lzp.gov.lv 67228421;
26411662
Vecākā eksperte Ieva Briede ieva.briede@lzp.gov.lv 67228421
Vecākā eksperte Monta Baltā monta.balta@lzp.gov.lv 62104131
Eksperts Arnis Kokorevičs arnis.kokorevics@lzp.gov.lv 29473753

Kontakti

Vadība

Direktore Gita Rēvalde
gita.revalde@lzp.gov.lv 62203209
Pārmaiņu vadītājs Mikus Dubickis
Mikus.dubickis@lzp.gov.lv 62104133
Vecākā konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos Laura Bužinska
laura.buzinska@lzp.gov.lv 62104133;
28621469

Administratīvā nodaļa

Nodaļas vadītāja Marina Kabaļska
marina.kabalska@lzp.gov.lv 62801517
Finansiste Lilita Jaunžeikare
lilita.jaunzeikare@lzp.gov.lv 62801517
Juriskonsulte Ligita Zvingule
ligita.zvingule@lzp.gov.lv 62801515;
26811465
Juriskonsulte Ginta Apele
ginta.apele@lzp.gov.lv 62801515
Eksperts – lietvedis Atvars Ozoliņš
atvars.ozolins@lzp.gov.lv 62801521

Valsts budžeta finansējamo programmu nodaļa

Nodaļas vadītāja vietniece – vecākā eksperte Inguna Paredne
inguna.paredne@lzp.gov.lv 67227130;
28366693
Vecākā eksperte Ilze Kārkliņa
ilze.karklina@lzp.gov.lv 67227153
Eksperte Olga Vegnere
olga.vegnere@lzp.gov.lv 67227130;
26812044
Eksperte Loreta Vītiņa
loreta.vitina@lzp.gov.lv 67227153

Ekspertīzes un analītikas nodaļa

Nodaļas vadītāja Ingmārs Kreišmanis
ingmars.kreismanis@lzp.gov.lv 62104131
27870768
Nodaļas vadītāja vietniece Jeļena Blazarene
jelena.blazarene@lzp.gov.lv 67228421;
26411662
Vecākā eksperte Ieva Briede
ieva.briede@lzp.gov.lv 67228421
Eksperts Arnis Kokorevičs
arnis.kokorevics@lzp.gov.lv 29473753

Latvijas Zinātnes padome

Reģ. Nr. 90000048222

Juridiskā adrese: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14, 1.stāvs, Rīga, LV – 1050

DARBA LAIKS

Pirmdiena – Piektdiena

8:30 – 17:00

E-PASTS

lzp@lzp.gov.lv

TELEFONS

+371 62801521

FAKSS

+371 67228421

BIROJA ADRESE

Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14, 1.stāvs, Rīga, LV – 1050

Kontaktinformācija mediju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem: prese@lzp.gov.lv , tālr. +371 28621469

Pirms vizītes lūdzam sazināties ar attiecīgo amatpersonu vai darbinieku.

X